Plan Kolędy

Odwiedziny Duszpasterskie Rodzin, czyli kolędę rozpoczniemy w czwartek 27.12 od ul. Braci Pisko, w kolejne dni ul. Wojska Polskiego począwszy od strony Osiedla Braci Pisko.Kolędę w tygodniu rozpoczynamy od 15:00, w sobotę od 10:00, w niedzielę od 14:00.

27. XII czwartek od 15:00

1.    ul. Braci Pisko 1, 2, 4, 6
2.    ul. Braci Pisko 3, 5, 7, 9
3.    ul. Braci Pisko 8, 10, 12, 14
4.    ul. Braci Pisko 16, 18, 20, 22


28.XII piątek  od 15:00

1.    ul. Wojska Polskiego 60, 58, 56,
2.    ul. Wojska Polskiego 54, 52, 50
3.    ul. Wojska Polskiego 42, 44, 46, 48
4.    ul. Wojska Polskiego 21


29.XII sobota od 10:00

1.     ul. Wojska Polskiego 25 od/ I-VIII/
2.    ul. Wojska Polskiego 19, 17
3.     ul. Wojska Polskiego 15, I?
4.    ul. Wojska Polskiego 13, I?


30.XII niedziela od 14:00

1.    ul. Szpitalna 19-13
2.    ul. Szpitalna 27- 21
3.    ul. Wojska Polskiego 11, 8
4.    ul. Wojska Polskiego 9, 6,


31.XII i 1.I nie ma kolędy

2.I środa od 15:00

1.    ul.     Wojska Polskiego 7, 4
2.    ul. Wojska Polskiego 5, 3,
3.    ul. Wojska Polskiego 1, 2b, 2a
4.    ul. Wojska Polskiego 2


3.I czwartek od 15:00

1.    ul. Chopina 8,10/ I i II
2.    ul. Chopina 12
3.    ul. Chopina 11 i 10/III
4.    ul. Orzeszkowej 1, 3


4.I  piątek od 15:00

1.    ul. Matejki Boczna 1 od początku
2.    ul. Matejki Boczna 1 od końca
3.    ul. Matejki Boczna 2 od początku
4.    ul. Matejki Boczna 2 od końca


5.I sobota od 10:00

1.    ul. Dworcowa 2, 4
2.    ul. Dworcowa 6
3.    ul. Dworcowa 8, 10, 12
4.    ul. Wieczorka  2A, 2B, 2C, 2D

6.I Niedziela nie ma kolędy

7.I. poniedziałek od15:00

1.    ul. Wieczorka 1
2.    ul. Wieczorka 4A, 4B, 6A,
3.    ul. Wieczorka 6B, 6C, 8


8.I wtorek od 15:00

1.     ul. Wieczorka 12B,12A 14B, 14A
2.    ul. Wieczorka 16A 16B, 18A; 18B
3.    ul. Wieczorka 20A, 20B, 24


9.I środa od 15:00

1.    ul.     Wieczorka 22A, 22B, 22C,
2.    ul.     Wieczorka 28B, 28A, 30B, 30A
3.    ul. Wieczorka  32A, 32B, 34A, 34B


10.I czwartek od 15:00

1.    ul. Lompy  1, 2a, 2b
2.    ul. Lompy 4, 3, 5
3.    ul. Lompy 6, 7


11.I  piątek od 15:00

1.    ul.     Lompy 8, 10
2.    ul.  Matejki 1, 3
3.    ul. Matejki 2, 4, 5    


12.I sobota od 10:00

1.    Jana Pawła II, Wieczorka1A,  Mieszka I,    Jana III Sobieskiego, Wyzwolenia 42B
2.    ul. Stefana Batorego, Zygmunta Starego,  Królowej Jadwigi, Wł. Jagiełły, Władysława Łokietka, ul. Chrobrego,
3.    ul. Kazimierza Wielkiego, Królowej Bony, Królowej  Marysieńki, ul. Anny Jagiellonki,  Zygmunta Augusta,


13.I niedziela od 14:00

1.    ul.     Dobrawy (od Sobieskiego)
2.    ul.      Poziomkowa NIEPARZYSTE od końca
3.    ul.      Poziomkowa PARZYSTE od końca


14.I poniedziałek od 15:00

1.    ul. Konopnickiej 1, 2, 3,
2.    ul. Konopnickiej 6, 8
3.    ul. Wyzwolenia (od Sobieskiego), Jaśkowicka


19.I. sobota od 10:00

Kolęda dodatkowa