NOWA strona internetowa Naszej Parafii

Z przyjemnością zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony internetowej.

Nowa strona przygotowana została w układzie responsywnym, dzięki temu treści będą czytelne zarówno na dużych ekranach komputerów stacjonarnych, jak i małych ekranach telefonów czy tabletów. Boczne menu jest nadal dostępne na stronie, jednakże jest ono częściowo ukryte. Dostęp do pełnego menu realizowany jest poprzez wskazanie kursorem ikony znajdującej się w lewym, górnym roku ekranu lub poprzez przesunięcie kursora w lewą część ekranu . Na stronie głównej, w „stopce” strony oraz w menu (pozycja „KONTAKT”) zamieszczony jest formularz kontaktowy, który umożliwia przesyłania wiadomości e-mail bezpośrednio do naszej parafii.

Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania strony prosimy przesyłać do za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na głównej stronie, pod przyciskiem „formularz kontaktowy”

Życzymy przyjemnego korzystania z naszej strony.