TRANSMISJA MSZY Z NASZEJ PARAFII

W niedzielę o godz. 11:00 przeprowadzona będzie transmisja internetowa Mszy Świętej z naszej Parafii.

W związku z dekretem ks. bpa Jana Kopca odwołane zostają planowe godziny Mszy św. we wszystkich kościołach i kaplicach Diecezji Gliwickiej. Kapłani będą odprawiać przewidziane Msze św. w kościołach parafialnych lub kaplicach, według wyznaczonych na te dni intencji, jednak bez udziału ludu (sine populo). W najbliższą niedzielę będzie jednak przeprowadzona o godz. 11:00 transmisja internetowa Mszy Świętej z naszej Parafii. Transmisja będzie dostępna na profilu Facebook?owym naszej parafii, pod adresem: https://www.facebook.com/swpawelpyskowice/
Zachęcamy do duchowego udziału w tej Mszy Świętej. Prosimy o polubienie profilu naszej Parafii, będzie tutaj informacja o kolejnych transmisjach. Dziękujemy za zrozumienie, pamiętamy o Was w modlitwie.
Wasi duszpasterze.